Flexibilné kurzy na vodičský preukaz skupiny B.

Konzultácie, názorné vyučovanie, diskusie, projektové vyučovanie, analýzy, online prehľad termínov jázd a vyučovania pre žiakov k dispozícii 24 hodín denne na našej web stránke, SMS notifikácie termínov jázd pre našich žiakov,… Všetko pre váš maximálny komfort.

01

S
T
U
D
E
N
T

Študentský kurz – 640 € 

Otvárame vždy v septembri 10 kurzov pre študentov na celý školský rok. Pre každý mesiac je pripravený jeden kurz pre maximálne 20 študentov. Ponuka kurzov je platná do naplnenia. Podmienkou je včasná prihláška a doklad o návšteve strednej alebo vysokej školy. Spôsob financovanie možný na splátky bez navýšenia.

Výučba prispôsobená školskému vyučovaniu
Prístup k elearningu v hodnote 120€ zdarma
Bezkonkurenčná cena kurzu
SMS notifikácie k vyučovaniu a jazdám

02

S
T
A
N
D
A
R
D

Štandardný kurz – 680 € 

Kurz otvárame 2x mesačne s počtom prihlásených od 1 do 20 účastníkov. Kurz otvárame aj v prípade, ak budete v kurze ako jediný! Kurzy prebiehajú v učebni v centre a pod Juhom, možnosť výberu termínov a rezervácie. Platba kurzu možná na splátky.

Prístup k elearningu v hodnote 120€ zdarma
SMS notifikácie k vyučovaniu a jazdám
Primeraná cena za bezkonkurenčné služby

03

I
N
D
I
V
I
D
U
A
L

Individuálny kurz – 780 € 

Máte nedostatok času? Pracovné povinnosti, športové tréningy, práca mimo Trenčína, štúdium na VŠ? Prispôsobíme výcvik vašim časovým možnostiam a povinnostiam. Takúto možnosť inde nenájdete! Vyberte si 30 termínov v časoch medzi 6:30 – 20:30 denne a ostatné nechajte na nás. Prídeme si pre vás kde budete a plne sa vám prispôsobíme. Z časového hľadiska to pre vás už jednoduchšia ani nemôže byť. Otvárame kedykoľvek podľa požiadavky, spôsob financovania možný na splátky bez navýšenia.

Prispôsobíme sa vašim časovým možnostiam
Prídeme si pre vás kamkoľvek v Trenčíne
Prístup k elearningu v hodnote 120€ zdarma
SMS notifikácie k vyučovaniu a jazdám

04

A
U
T
O
M
A
T

Kurz Automat – 640 € 

Máte strach z jazdenia? Bojíte sa ovládania auta a máte pocit, že to nezvládnete? Chcete si zjednodušiť jazdenie, alebo máte jednoducho potrebu začať jazdiť s automatickou prevodovkou?

Nech už sa rozhodnete pre akýkoľvek kurz, voľba je na Vás, preto je možné zmeniť si vozidlo aj počas už rozbehnutého kurzu, ak vyskúšate a zistíte, že jazda s automatom je pre Vás to pravé!

Prístup k elearningu v hodnote 120€ zdarma
Primeraná cena za bezkonkurenčné služby
Možnosť začať v ktoromkoľvek kurze
SMS notifikácie k vyučovaniu a jazdám

05

E
N
G
L
I
S
H

English Driving School – 850 € 

Driving school Euromiko provides theory classes and practical driving lessons for foreigners living in Slovakia also in English language. Whether you need to get a driving licence or you already have one and just want to improve your driving skills, we are here for you, just contact us!

Access to e-learning worth € 120
Appropriate price for unrivaled services
The ability to start at each course
SMS notifications for lessons and lessons
e-autoškola Euromiko elearning

Elearning ku každému kurzu zdarma!

Ak sa rozhodnete nastúpiť k nám do kurzu, získavate prístup k elearningu na eAutoskola.sk v hodnote 120 € zdarma! Všetko čo sa týka jazdenia na osobných autách, množstvo videí, manuálov, ktoré vám pomôžu nielen počas autoškoly, ale aj počas celého života. Nemusíte už viac hľadať informácie na neodborných fórach – všetky informácie nájdete tu, plne profesionálne, aktuálne spracované.

Doškolovací kurz a kondičné jazdy

Medzi naše doplnkové služby patrí doškolovací kurz alebo kondičné jazdy. Ak potrebujete zdokonaliť vaše vodičské zručnosti, kontaktujte nás a dohodnite si vhodný termín.

euromiko autoškola kondičná jazda

Kondičná jazda pre účastníkov výcviku

3090 min

Ak vám základný výcvik nestačí, a máte pocit že potrebujete jazdiť viac, využite ponuku kondičných jázd. Zopakujeme s vami to, čo vám na ceste nie je jasné.
euromiko autoškola kondičná jazda

Kondičná jazda

3090 min

Kúpili ste si nové auto? Plánujete začať jazdiť po dlhej dobe? Potrebujete zdokonaliť vaše jazdenie? Kontaktujte nás a dohodnite si s nami kondičnú jazdu, sme vám plne k dispozícii.
Na výber 3 učebne pre lepšiu dostupnosť
Vlastný výber termínov výučby
Fantastických 6 inštruktorov
5 plne vybavených vozidiel
Vyškolili sme cez 6000 vodičov
Sme tu pre vás od r. 1999

Zaregistrujte sa na niektorý z najnovších kurzov

Vychutnajte si adrenalínovú jazdu na Ferrari 458 Italia!

Pre už aktívnych vodičov vykonávame zážitkové jazdy na športových automobiloch. Chcete zažiť adrenalínovú jazdu a vyskúšať si Ferrari 458 Italia? Od roku 2012 v spolupráci s firmou športiak.sk vykonávame aj inštruktorov pre zážitkové jazdy na športových autách.  Ak vás láka vyskúšať si maximálne zrýchlenie superluxusných áut, objednajte si jadzu na www.sportiak.sk a určite sa vidíme na letisku v Trenčíne!

Sme mladý tím inštruktorov s pevnými koreňmi

Rezervácie