Flexibilné kurzy na vodičský preukaz skupiny B.

Konzultácie, názorné vyučovanie, diskusie, projektové vyučovanie, analýzy, online prehľad termínov jázd a vyučovania pre žiakov k dispozícii 24 hodín denne na našej web stránke, SMS notifikácie termínov jázd pre našich žiakov,… Všetko pre váš maximálny komfort.

Študentský kurz

Študentský kurz

880€

Študentské kurzy otvárame 3x ročne. Kurzy sú zvýhodnené pre študentov stredných skôl v Trenčine do naplnenia miest formou predregistrácie, ktorá prebieha zdarma a nezáväzne. Kurzy sú prispôsobené vyučovaniam na stredných školách, zohľadňujú prázdniny a dochádzanie do škôl. Kurzy začínajú v mesiacoch SEPTEMBER, JANUÁR, MÁJ.

Výučba prispôsobená školskému vyučovaniu
Prístup k elearningu v hodnote 120€ zdarma
Bezkonkurenčná cena kurzu
SMS notifikácie k vyučovaniu a jazdám
Štandardný kurz

Štandardný kurz

900 €

Kurz otvárame 2x mesačne s počtom prihlásených od 1 do 20 účastníkov. Kurz otvárame aj v prípade, ak budete v kurze ako jediný! Kurzy prebiehajú v učebni v centre a Zlatovciach, možnosť výberu termínov a rezervácie. Platba kurzu možná na splátky. Teoretické vyučovania prebiehajú v časoch 15:30-18:30, alebo 16:30-19:30, praktický výcvik pondelok – piatok 6:30-20:30, soboty a nedele po dohode s inštruktormi.

Prístup k elearningu v hodnote 120€ zdarma
SMS notifikácie k vyučovaniu a jazdám
Primeraná cena za bezkonkurenčné služby
Individuálny kurz

Individuálny kurz

1200 €

Máte nedostatok času? Prispôsobíme výcvik vašim časovým možnostiam a povinnostiam. Takúto možnosť inde nenájdete! Dohodnite si s nami stretnutie a naplánujte si 27 termínov v časoch medzi 5:30 – 22:00 denne a ostatné nechajte na nás. Prídeme si pre vás a plne sa vám prispôsobíme. Z časového hľadiska to pre vás už jednoduchšia ani nemôže byť. Otvárame kedykoľvek podľa požiadavky, spôsob financovania možný na splátky bez navýšenia.

Výučba prispôsobená školskému vyučovaniu
Prístup k elearningu v hodnote 120€ zdarma
Bezkonkurenčná cena kurzu
SMS notifikácie k vyučovaniu a jazdám
Kurz Automat

Kurz Automat

940 €

Máte strach z jazdenia? Bojíte sa ovládania auta a máte pocit, že to nezvládnete? Chcete si zjednodušiť jazdenie, alebo máte jednoducho potrebu začať jazdiť s automatickou prevodovkou?Nech už sa rozhodnete pre akýkoľvek kurz, voľba je na Vás, preto je možné zmeniť si vozidlo aj počas už rozbehnutého kurzu, ak vyskúšate a zistíte, že jazda s automatom je pre Vás to pravé!

Prístup k elearningu v hodnote 120€ zdarma
Primeraná cena za bezkonkurenčné služby
Možnosť začať v ktoromkoľvek kurze
SMS notifikácie k vyučovaniu a jazdám
Euromiko Motoškola

Motoškola

Od 400 €

Naša motoškola je Vám k dispozícii v sezóne od 15. marca do 15. októbra. Výcviky na skupiny A2, A, osobitné výcviky n rozšírenie skupín a preskúšania. Na výcviky používame nové motocykle Honda CB300, CB650R, CB750 Hornet, všetci naši inštruktori sú aj aktívni motorkári, ktorí Vám odovzdajú svoje bohaté skúsenosti.

Vodičák A
Vodičák A2
Kondičné jazdy
ECertifikat

Elearning ku každému kurzu zdarma!

Ak sa rozhodnete nastúpiť k nám do kurzu, získavate prístup k elearningu na eAutoskola.sk v hodnote 120 € zdarma! Všetko čo sa týka jazdenia na osobných autách, množstvo videí, manuálov, ktoré vám pomôžu nielen počas autoškoly, ale aj počas celého života. Nemusíte už viac hľadať informácie na neodborných fórach – všetky informácie nájdete tu, plne profesionálne, aktuálne spracované.

Doškolovací kurz a kondičné jazdy

Medzi naše doplnkové služby patrí doškolovací kurz alebo kondičné jazdy. Ak potrebujete zdokonaliť vaše vodičské zručnosti, kontaktujte nás a dohodnite si vhodný termín.

Doškolovací kurz

Doškolovací kurz

400 €

Potrebujete absolvovať doškolovací kurz v autoškole na skupinu B? Na splnenie podmienok potrebujete pre doškolovací kurz absolvovať jazdy aj vyučovanie, termíny si dohodnete podľa vašej potreby.

Kondičná jazda pre účastníkov kurzu

Kondičná jazda pre účastníkov kurzu

40 € / 90 min

Ak vám základný výcvik nestačí, a máte pocit že potrebujete jazdiť viac, využite ponuku kondičných jázd. Zopakujeme s vami to, čo vám na ceste nie je jasné.

Kondičný výcvik pre verejnosť

Kondičný výcvik pre verejnosť

150 € / 3 termíny po 90 min

Kúpili ste si nové auto? Plánujete začať jazdiť po dlhej dobe? Potrebujete zdokonaliť vaše jazdenie? Kontaktujte nás a dohodnite si s nami kondičnú jazdu, sme vám plne k dispozícii.

Na výber 2 učebne pre lepšiu dostupnosť
Vlastný výber termínov výučby
10 fantastických inštruktorov
13 plne vybavených vozidiel
Vyškolili sme cez 12.000 vodičov
Sme tu pre vás od
r. 1999

Vychutnajte si adrenalínovú jazdu na Ferrari 458 Italia!

Pre už aktívnych vodičov vykonávame zážitkové jazdy na športových automobiloch. Chcete zažiť adrenalínovú jazdu a vyskúšať si Ferrari 458 Italia? Od roku 2012 v spolupráci s firmou športiak.sk vykonávame aj inštruktorov pre zážitkové jazdy na športových autách. Ak vás láka vyskúšať si maximálne zrýchlenie superluxusných áut, objednajte si jadzu na www.sportiak.sk a určite sa vidíme na letisku v Trenčíne!

Sme mladý tím inštruktorov s pevnými koreňmi