Máme skúsenosti v oblasti výcviku autoškoly od roku 1970

Autoškola EUROMIKO, s.r.o (pôvodne Autoškola Miroslav Kocián – r. 1970) bola zaregistrovaná v roku 1999, čím sa radíme medzi stabilne pôsobiace autoškoly v Trenčíne. Serióznosťou a individuálnym prístupom sme dosiahli, že do dnešnej doby u nás úspešne absolvovalo výcvik na vodičský preukaz viac než 6000 klientov.

Euromiko Autoškola inštruktorautoškola Euromiko Trenčín
Nadviazali sme na rodinný podnik, máme skúsenosti v oblasti výcviku v štátnej autoškole od r. 1970.
Od založenia v r. 1999 sme do autoškoly pre vás zakúpili 19 plne vybavených vozidiel.
Najazdili sme na nich viac ako 3 800 000 km, čo v praxi predstavuje 5 krát cestu na mesiac a späť.
Na cestách sme strávili cez 160 000 hodín, čo znamená, ako keby ste sa 18 rokov neprestajne vozili v aute.
Cez 6000 absolventov našej autoškoly znamená, že každý 9. obyvateľ mesta Trenčín má vodičský vďaka nám.
Pri zážitkových jazdách sme najazdili cez 70 000 km na Ferrari 430, Ferrari California a Ferrari 458 Italia.

K dispozícii sú vám 3 učebne a vlastný trenažér

Pre lepšiu dostupnosť máme k dispozícii 3 plne vybavené učebne, v centre mesta Trenčín, pod sídliskom Juh a za mostami. Samozrejmosťou je taktiež vlastný moderný trenažér a školenie prvej pomoci vo Vajaku.

Autoškola Euromiko Trenčín

Učebňa v centre mesta

Autoškola Euromiko Trenčín

Učebňa pod sídliskom Juh

euromiko-ucebna-za-mostami

Učebňa za mostami

Tím inštruktorov Euromiko

Špecializujeme sa na vysokokvalitný výcvik podľa najnovších trendov v oblasti výcviku a dopravy. K tomu používame moderné metódy a technické vybavenie, v ktorom neustále sledujeme trendy a neustále sa vzdelávame.

PhDr. Matúš Kocián

šéf, inštruktor a majiteľ


Inštruktor od 2007, od 2010 šéf, inštruktor a spolumajiteľ autoškoly Euromiko, tiež aktívny inštruktor ak ostáva čas popri iných povinnostiach.

Michal Kocián

vedúci inštruktor a majiteľ


Inštruktor od 2012, okrem toho od 2015 šéf inštruktorov počas výcviku a tiež zodpovedný za vozový park, jednoznačne vždy dobre naladený.

Ing. Jana Križičková

inštruktor


Naša inštruktorka od r. 2013 ktorá si nás našla a ktorú sme zasvätili do tajov výcviku, odvtedy je náš najtrpezlivejší inštruktor na svete.

Patrik Raucký

inštruktor


Inštruktor od 2012, predtým dlhoročné skúsenosti osobného šoféra, od r. 2016 vykonáva inštruktora pre našu autoškolu. Dá sa povedať, že cesta je jeho druhý domov.

Mgr. Jarmila Gajdúšková

inštruktor


Od r. 2012, vykonáva prácu inštruktorky, v Euromiko od r. 2017 vzhľadom na zvyšujúci sa dopyt po našich službách. Precíznejšieho inštruktora s pohodičkovou náladou asi nenájdete.

Marek Skovajsa

inštruktor


Najmladší vekom, ale aj profesijne medzi nami, inštruktor od r.2017, hneď po získaní licencie nastúpil k nám. Začínajúci inštruktor v ktorom drieme veľký potenciál.

Miroslav Kocián

majiteľ a zakladateľ


Inštruktor od r. 1970, šéf, majiteľ a zakladateľ Autoškoly Euromiko od 1999-2012, v súčasnosti spolumajiteľ na zaslúženom dôchodku.

Premýšľte nad vodičákom?

Prihláste sa na náš newsletter. Na email vám pošleme všetky potrebné informácie spolu s prihláškou na náš kurz. Ak sa rozhodnete pre našu autoškolu,  získate naviac prístup do elearningu v hodnote 120€.

Máte otázky? Napíšte nám správu

Rezervácie